Stosowanie wskaźnika rezultatu bezpośredniego Liczba osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym pracujących po opuszczeniu programu (łącznie z pracującymi na własny rachunek) w stosunku do osób nieletnich. - Regionalny Program Operacyjny WUP Łódź

Stosowanie wskaźnika rezultatu bezpośredniego Liczba osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym pracujących po opuszczeniu programu (łącznie z pracującymi na własny rachunek) w stosunku do osób nieletnich.

Print Drukuj
W definicji w/w wskaźnika rezultatu bezpośredniego znajdującej się w Załączniku nr 2 Wspólna Lista Wskaźników Kluczowych do Wytycznych w zakresie monitorowania postępu rzeczowego realizacji programów operacyjnych na lata 2014-2020 brak zapisów wskazujących na możliwość wyłączenia z wliczania osób nieletnich do tego wskaźnika.
Celem szczegółowym Działania IX.1 jest przywrócenie zdolności do zatrudnienia osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, tak więc każdy projekt realizowany w jego ramach powinien przyczyniać się do realizacji tego celu. Ocena tego, czy projekt przyczynia się i w jakim stopniu do osiągniecia w/w celu odbywa się m.in. na podstawie obligatoryjnych wskaźników założonych w projekcie i ich wartości docelowych.
Informacje o publikacji dokumentu