Wskaźnik rezultatu „Liczba osób bezrobotnych (łącznie z długotrwale bezrobotnymi), które uzyskały kwalifikacje po opuszczeniu programu”. - Regionalny Program Operacyjny WUP Łódź

Wskaźnik rezultatu „Liczba osób bezrobotnych (łącznie z długotrwale bezrobotnymi), które uzyskały kwalifikacje po opuszczeniu programu”.

Print Drukuj
Minimalny poziom wskaźników odnoszących się do pomiaru liczby osób, które uzyskały kwalifikacje po opuszczeniu programu (30%) należy odnosić do wszystkich osób objętych wsparciem w projekcie.
Wskaźnik ten jest obligatoryjny w przypadku, gdy w projekcie realizowane będą szkolenia. Jeśli wsparcie w takim zakresie nie jest planowane, komórki dotyczące ww. wskaźnika powinny zostać usunięte z treści wniosku. Jednocześnie należy zwrócić uwagę na zachowanie właściwej kolejności wskaźników w projekcie. Analogicznie należy postąpić wypełniając pkt. 4.1 „Zadania" czy część VI „Harmonogram realizacji projektu".
 
Informacje o publikacji dokumentu