Czy w związku z trwałością projektu należy zatrudnić koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej przez okres 4 tygodni po zakończeniu realizacji projektu czy wystarczy gotowość do zatrudnienia tj. tylko wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba (tzn. mieć w budżecie jednostki środki na zatrudnienie koordynatora przez okres 4 tygodni)? - Regionalny Program Operacyjny WUP Łódź

Czy w związku z trwałością projektu należy zatrudnić koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej przez okres 4 tygodni po zakończeniu realizacji projektu czy wystarczy gotowość do zatrudnienia tj. tylko wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba (tzn. mieć w budżecie jednostki środki na zatrudnienie koordynatora przez okres 4 tygodni)?

Print Drukuj

W ramach konkursu Wnioskodawca zobowiązany jest określić i monitorować min. wskaźnik rezultatu bezpośredniego „liczba wspartych w programie miejsc świadczenia usług społecznych istniejących po zakończeniu projektu". Wnioskodawca określając przedmiotowy wskaźnik powinien wykazać ile spośród funkcjonujących w ramach projektu miejsc świadczenia usług (np. zatrudnionych koordynatorów rodzinnej pieczy zastępczej) będzie gotowych do świadczenia usługi społecznej w okresie do 4 tygodni po zakończeniu projektu. Nie ma więc obowiązku by niezwłocznie po zakończeniu projektu zatrudniony został koordynator rodzinnej pieczy zastępczej. Wnioskodawca zobowiązany jest zapewnić gotowość świadczenia usług i w przypadku wystąpienia faktycznego zapotrzebowania dopiero zatrudnić w/w osobę w okresie do 4 tygodni po zakończeniu projektu.

Informacje o publikacji dokumentu