Aktualności - Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi


 • E-firma – pomysł na biznes

  Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej organizuje w dniach 20-22 maja 2014 roku seminarium pt. "E-firma - pomysł na biznes", które kierowane jest do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej w formie sklepu internetowego lub innej formy e-biznesu.

 • Mikroprzedsiębiorca Roku 2014 - szansa dla Twojej firmy!

  3 marca wystartowała dziesiąta już edycja konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku, organizowanego przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy. Wśród laureatów poprzednich edycji znalazły się przedsiębiorstwa z różnych branż. Wyróżniane były zarówno biznesy tradycyjne, jak i te idące z duchem czasu. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich właścicieli...

 • Biznesplan małej firmy

  Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej organizuje w dniu 11 kwietnia 2014 roku zajęcia informacyjne "Biznesplan małej firmy”, które kierowane jest do osób zainteresowanych przygotowaniem biznesplanu własnej firmy na potrzeby pozyskania środków finansowych.

 • Fundacja Aktywnej Rehabilitacji - Biuro Regionalne w Łodzi - zaprasza do uczestnictwa w projekcie

  Fundacja Aktywnej Rehabilitacji - Biuro Regionalne w Łodzi - zaprasza osoby bezrobotne i nieaktywne zawodowo zamieszkałe na terenie województwa łódzkiego posiadające orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym, które ukończyły 45 rok życia, do uczestnictwa w drugiej edycji projektu współfinansowanego ze środków Unii...

 • 21 marca - Międzynarodowy Dzień Walki z Rasizmem i Dyskryminacją

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w ramach projektu pod nazwą Imigranci wobec przestępstw z nienawiści - czyli jak skutecznie dochodzić swoich praw prowadzi kampanię informacyjną "Rasizm. Walczę nie milczę".

 • 10-14 marca 2014 roku - XXIV edycja seminarium "Własna firma - krok po kroku"

  Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej organizuje w dniach 10-14 marca 2014 roku XXIV edycję seminarium "Własna firma - krok po kroku”, które kierowane jest do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 • Finansowanie działalności gospodarczej

  Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej organizuje w dniach 18-19 lutego 2014 roku seminarium "Finansowanie działalności gospodarczej”, które kierowane jest m.in. do osób bezrobotnych planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 • Projekt Regionalnego Planu Działań na Rzecz Zatrudnienia na rok 2014

  Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi uprzejmie informuję, że zostały opracowane Założenia do Regionalnego Planu Działań na Rzecz Zatrudnienia w województwie łódzkim w roku 2014.

Wyświetlanie 261 - 268 z 268 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę