Aktualności - Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi


Mikroprzedsiębiorca Roku 2014 - szansa dla Twojej firmy!

3 marca wystartowała dziesiąta już edycja konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku, organizowanego przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy. Wśród laureatów poprzednich edycji znalazły się przedsiębiorstwa z różnych branż. Wyróżniane były zarówno biznesy tradycyjne, jak i te idące z duchem czasu. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich właścicieli...

Biznesplan małej firmy

Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej organizuje w dniu 11 kwietnia 2014 roku zajęcia informacyjne "Biznesplan małej firmy”, które kierowane jest do osób zainteresowanych przygotowaniem biznesplanu własnej firmy na potrzeby pozyskania środków finansowych.

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji - Biuro Regionalne w Łodzi - zaprasza do uczestnictwa w projekcie

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji - Biuro Regionalne w Łodzi - zaprasza osoby bezrobotne i nieaktywne zawodowo zamieszkałe na terenie województwa łódzkiego posiadające orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym, które ukończyły 45 rok życia, do uczestnictwa w drugiej edycji projektu współfinansowanego ze środków Unii...

21 marca - Międzynarodowy Dzień Walki z Rasizmem i Dyskryminacją

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w ramach projektu pod nazwą Imigranci wobec przestępstw z nienawiści - czyli jak skutecznie dochodzić swoich praw prowadzi kampanię informacyjną "Rasizm. Walczę nie milczę".

10-14 marca 2014 roku - XXIV edycja seminarium "Własna firma - krok po kroku"

Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej organizuje w dniach 10-14 marca 2014 roku XXIV edycję seminarium "Własna firma - krok po kroku”, które kierowane jest do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Finansowanie działalności gospodarczej

Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej organizuje w dniach 18-19 lutego 2014 roku seminarium "Finansowanie działalności gospodarczej”, które kierowane jest m.in. do osób bezrobotnych planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Projekt Regionalnego Planu Działań na Rzecz Zatrudnienia na rok 2014

Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi uprzejmie informuję, że zostały opracowane Założenia do Regionalnego Planu Działań na Rzecz Zatrudnienia w województwie łódzkim w roku 2014.

Wyświetlanie 101 - 107 z 107 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę